טיפוח גברי

טיפוח גברי
להיראות מטופח ולהרגיש גברי!

כבר שנים רבות שטיפוח ואסתטיקה הם כבר לא מונחים המקושרים אך ורק לנשים.
לרוב הגברים של היום, חשוב איך שהם נראים וגם הם מעוניינים ליהנות ממראה צעיר ויפה לאורך זמן – רבים מהם גם הפכו את הנושא לדרך חיים, כאשר כחלק מכך הם מקפידים על טיפולים חודשיים אצל הקוסמטיקאית, הספר ולעיתים אף עוברים טיפולי יופי נוספים.
גם גברים אשר פחות משקיעים ביום יום בנושא של טיפוח הגברי (ומבחינתם, קרחת על הסכין והתזה של אפטרשייב לאחר הגילוח מהווים את פסגת הטיפוח), יגלו עניין בתחום, על טיפוליו השונים, ברגע שהם יצטרכו להתכונן לקראת אירוע משמעות בחייהם – ובראש ובראשונה, לקראת אירוע החתונה.

מגוון רחב של דרכי טיפוח
המודעות לנושא של טיפוח גברי והביקוש ההולך ועולה למוצרי וטיפולי הטיפוח השונים, גורם גם להיצע לגדול.
היום כל גבר אשר יהיה מעוניין בכל ימצא מגוון רחב של סוגי טיפולים ומוצרי טיפוח המותאמים באופן פרטני עבור גברים וכל מה שהוא יצטרך לעשות, זה רק לבחור את הדרך שלו להיראות ולהרגיש מטופח:

מוצרי טיפוח

 אז נכון שבבתי המרקחת ורשתות הפארם השונות, עדיין נרשם רוב למוצרי הטיפוח לאישה. אך אנו עדים בשנים האחרונות לשינוי במגמה.

כיום, כל גבר אשר יחפש קרם לחות לפנים, קרם גוף או אפילו מסכת שיער אשר תתאים עבורו ימצא בקלות מענה למבוקשו ואפילו יוכל לבחור בין מגוון אפשרויות את אופציונאליות את זו תתאים עבורו בצורה הטובה ביותר.

טיפולי יופי וקוסמטיקה

אם עד לפני שנים לא רבות, גבר שהגיע לבקר אצל קוסמטיקאית, היה מצניע את הביקור שלו ככל שניתן ואולי גם היה נראה כמו סוג של עוף זר במכון הקוסמטיקה אליו הוא היה מגיע. כיום, המצב שונה לגמרי, גברים רבים אשר סובלים מפצעונים, שחורים או כתמים שחורים בעור, מגיעים לקוסמטיקאית בראש מורם על מנת שזאת תדאג לטפח את עורם. גם בטיפולי יופי מסוגים אחרים, כמו פדיקור ואפילו מניקור, ניתן לראות בשנים האחרונות יותר ויותר גברים.

מריטה והסרת שיער

גברים רבים סובלים מצמיחת שיער עודף במקומות שלא מחמיאים או נוחים להם – בין הגבות, באף ובאוזניים. כיום, גברים רבים דואגים להגיע כל תקופת זמן לאשת מקצוע על מנת שזאת תמרוט את אותו שיער סורר.

גם בתחום הסרת השיער חלה מהפכה וגברים רבים אשר סובלים משיעור יתר באזורים שונים של הגוף, דואגים לעבור טיפולים להסרת השיער לצמיתות .

 מספרה ועיצוב שיער

אז נכון שביקור תקופתי במספרה זה משהו שהינו נפוץ כבר שנים רבות, אבל כיום, גם גברים אשר מגיעים למעצבי שיער ומעוניינים בתסרוקת מחמיאה, לא נחשבים כיוצאי דופן – בעיקר אם זה מדובר בתסרוקות לקראת אירועים מיוחדים.

המקום הנכון לטיפוח גברי
בוטיק עומרי מציע שירותי ומוצרי טיפוח שונים עבור כל גבר המעוניין בכך - בין אם מדובר בחתנים לעתיד, המגיעים לבוטיק לבחור חליפה ומבקשים "על הדרך" גם להשקיע בטיפוח האישי שלהם ובין אם גברים אשר פשוט מעוניינים להיראות טוב ולשמור על עצמם.
בבוטיק עומרי, ניתן למצוא מוצרי טיפוח איכותיים לגברים, ליהנות מטיפולי קוסמטיקה מיוחדים המותאמים לעור הפנים הגברי וליהנות מתספורות ומעיצוב שיער מקצועי ואיכותי.