עומרי עליאן, מעצב חליפות חתן וסטייליסט

עומרי עליאן, מעצב חליפות חתן וסטייליסט
עומרי עליאן, רמה עולמית ותוצאות מדהימות!

החתונה שלך, היא ללא ספק אחד מהאירועים המרגשים והחשובים שתעבור בחייך (אם לא המרגש ביותר).
בכדי שהערב המרגש הזה יעבור כפי שאתה מצפה, קיימת חשיבות גבוהה שתשים דגש על הנושא של בחירת חליפת חתן מתאימה.
בעוד שלכלה, מלבד השמלה, יש עוד מגוון אלמנטים אשר ישפיעו על המראה שלה ובין היתר – תספורת ותסרוקת, איפור ותכשיטים.
אצל החתן, החליפה תהיה האלמנט המרכזי והמשפיע ביותר על המראה שלו בערב המיוחד הזה.
בדיוק מהסיבה הזאת, כשמגיעה העת לבחור חליפת חתן, קיימת חשיבות גבוהה לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
עומרי עליאן, מעצב חליפות חתן וסטייליסט, יהווה ללא כל ספק ככתובת הנכונה עבור כל מי שתר אחר חליפות חתן ומבקש לעצמו את החליפה האיכותית, הנוחה והמחמיאה ביותר.

כל מה שחתן צריך לערב החתונה :
אז נכון שחתן לא צריך בדרך כלל את אותו זמן הכנה לחתונה כמו זה של הכלה – הוא הרי לא מתאפר ובדרך כלל גם שזירת שיער, החלקה ברזילאית או כל טכניקת עיצוב שיער מסובכת אחרת, זה לא משהו שהוא יהיה מעוניין בו.
אבל גם לחתן, יש רשימה של הכנות אותן הוא יהיה מעוניין לעשות, בכדי להיראות הכי טוב שרק אפשר וגם להרגיש ככה – בכל זאת, זה היום הגדול כמו של ובדיוק כמו שהכלה חולמת להיראות כמו נסיכה, לו חשוב להיות הנסיך שילך לצידה.
כמובן, שבחירת חליפת החתן, היא ללא ספק הפעולה המרכזית והחשובה ביותר, כאשר לכל חתן יהיו את הרצונות, הבקשות והעדפות שלו בנושא.
אך לצד בחירה והמדידות של החליפה, יש עוד מספר שירותים, אשר יאפשרו לחתן להתכונן בצורה הטובה ביותר לערב הגדול שלו ובין היתר: תספורת מחמיאה או תסרוקת מחמיאה, טיפול פנים לחידוש התאים ולמריטת שיער הפנים המותר וגם עיסוי מרגיע, יכול להוות שירות אשר ישפר את תחושתו ויאפשר לו להגיע רגוע יותר לחתונה.
עכשיו, מכיוון שהזמן הפנוי של חתן לעתיד הוא גם ככה מצומצם, חשוב לדעת שאת כל השירותים אותם החתן צריך לקראת יום החתונה שלו, ניתן לקבל במקום אחד – בבוטיק של עומרי עליאן, מעצב חליפות חתן וסטייליסט.

להרגיש שמבינים אותך :
אם גם אתה נמצא לקראת יום החתונה שלך ואולי לצד בחירת האולם, הטעימות והחיפושים הארוכים אחרי תקליטן וצלם, אולי שכחת שגם אתה צריך להתכונן לאירוע, אתה מוזמן לקבוע פגישה עם עומרי עליאן, מעצב חליפות חתן וסטייליסט.
עומרי ידאג שתיהנה מאווירה מרגיעה ונעימה, אשר תאפשר לך להשאיר את הלחצים מאחור ולהתמקד במה שאתה רוצה.
אצל עומרי תמצא שפע של חליפות חתן קלאסיות, מעוצבות ובהתאמה אישית ועומרי והצוות שלו יותר מאשר ישמחו להקשיב לכל הבקשות שלך, להבין אותן ולסייע לך בבחירת החליפה המושלמת.
לצד בחירת החליפה, המדידות והסטיילינג תוכל ליהנות גם משירותים נוספים הכוללים: תספורת מחמיאה, טיפולי פנים ואפילו עיסוי מרגיע ונעים.
הניסיון הרב של עומרי עליאן, מעצב חליפות חתן וסטייליסט, מאפשר לו להבין את כל הדרישות והצרכים הפרטניים של כל אחד מהחתנים ובהתאם, להתאים לו את הלוק שגם ירגיש להם להיראות מדהים וגם להרגיש ככה.