תתארגן נכון !

תתארגן נכון !
מא' עד ת', כל מה שהחתן צריך!

מא' עד ת', כל מה שהחתן צריך, חליפות חתן בעיצוב אישי, תספורת, טיפול פנים ומסג' מרגיע
אז קצת לפני שזה קורה ואתה צועד לחופה לצד בחירת לבך, ישנן מספר פעולות, אשר יאפשרו לך, החתן לעתיד, להתכונן בצורה הטובה ביותר לקראת החתונה, להיראות הכי טוב שרק אפשר, להרגיש טוב ונוח ו"על הדרך" גם ליהנות, לנוח ולהירגע.
אז להלן המדריך לכל מה שהחתן צריך:

חליפות חתן בעיצוב אישי
חליפת החתן מהווה את המרכיב העיקרי והבולט ביותר במראה החיצוני של החתן ביום החתונה.
בכדי ליהנות מחליפה אשר תחמיא לחתן, תענה על טעמו האישי ותאפשר לו להיראות טוב וכחלק בלתי נפרד מכך, גם להרגיש טוב, ההמלצה היא לבחור אחת מאותן חליפות חתן בעיצוב אישי.
חליפה בעיצוב אישי תותאם למבנה הגוף של החתן, לגובה שלו ולסגנון הכללי המועדף עליו.
כמובן, שאם יש לחתן (או לאשתו לעתיד) בקשות מיוחדות לגבי החליפה – לדוגמא, התאמת סגנון העיצוב של החליפה שישתלב בצורה הרמונית ויפה עם השמלה של הכלה, הוא יוכל להציג את הדרישות הללו בפני המעצב ולקבל מענה על כל אחת ואחת מהן.

תספורת
אז נכון שעל פי האמרה שיערה הוא עטרת ראשה של האישה, אבל לעיצוב השיער, יש גם השפעה רבה על המראה של הגבר ועל אחת כמה וכמה על המראה של גבר ביום חתונתו.
מהסיבה הזאת, גם לתספורת המותאמת הן למבנה הפנים של החתן, הן לסגנון ולהעדפות האישיות שלו – באפשרות החתן לבחור בתספורת ייחודית ומקורית – למרות, שההמלצה תהיה לבדוק מבעוד מועד שהתספורת הזאת אכן מחמיאה לו ולא לקחת סיכון ברגע האחרון בתספורת שאינה מחמיאה.
אפשרות נוספת, היא להישאר נאמן לתספורת המועדפת עליו, שהוא גם מרגיש בה נוח ואולי לשנות בה משהו קל או לבחור בתסרוקת קצת שונה ממה שהוא רגיל בדרך כלל.
כמובן, שקבלת ייעוץ ממעצב שיער מקצועי ומנוסה, יכולה לסייע בקבלת כל ההחלטות הנכונות לגבי תספורת לחתן.

טיפול פנים
גם חתנים לעתיד אשר לא נוהגים לקבל טיפול פנים בדרך כלל או אפילו לא עברו טיפול שכזה מימיהם, מבינים שכאשר מדובר באירוע החשוב והמרגיש בחייהם המצב הוא שונה.
המטרה שלהם תהיה כמובן להיראות הכי טוב שרק אפשר וטיפול פנים, יכול לתרום תרומה גדולה למראה החיצוני.
טיפול פנים לחתן יכלול בין היתר, טיפוח עור הפנים בהתאמה לסוג העור של החתן ולפגמים שונים בעור – במקרים שיש כאלו וטיפולי פילינג לחידוש תאי העור ולמראה נקי, עיר ויפה יותר.
טיפול פנים אף יכול לכלול, מריטת שיער ממקומות שונים בפנים כמו אוזניים, אף וגבות.
כאמור, טיפול הפנים מותאם באופן אישי לחתן וכמובן, יתחשב גם בהעדפותיו ובדרישותיו הפרטניות של אותו החתן.  

מסג' מרגיע
כמעט כל חתן יעיד ברגע של כנות, שלצד ההתרגשות לקראת היום הגדול, הוא גם חש שהוא מתמודד עם לחצים לא קטנים – בכל זאת, בדומה לכלה שלו, גם הוא מעוניין שהערב השוב והמרגש הזה יעבור באופן מושלם.
מסג' איכותי ומרגיע, יהווה ככלי אשר יסייע לחתן לעתיד להשאיר את כל אותם הלחצים, הרחק מאחוריו ולהתמקד אך ורק בהתרגשות ובתחושות הטובות לקראת האירוע הגדול והמרגש.